Újra itt a PEN!

Az egyetemisták és az egész város örömére ismét megrendezik a Pécsi Egyetemi Napokat, melynek elsődleges célja az egyetem hallgatóinak összekovácsolása. Ennek fényében az esemény keretein belül megtartják majd a nagyhírű diákrektor-választást is.

A négynapos rendezvény ezúttal új helyszínen, körülbelül 30 zenekarral és 100 produkcióval várja az érdeklődőket. A szervezők különösen fontosnak tartják a pécsi vonatkozású zenekarok felsorakoztatását: a biztos fellépők között idén is ott lesz például a 30y.

„A PEN kiváló megmutatkozási lehetőség az egyetemen működő zenekarok számára: egyrészt ismerős közönség előtt léphetnek fel, amely biztonságérzetet nyújt nekik, másfelől viszont jelentőségteljes nyilvánosság előtt mutathatják meg tudásukat a fellépők” – nyilatkozta Beck Zoltán, a 30y zenekarvezetője és a PTE Zenélő Egyetem programjának szakmai igazgatója.