Speciális nyári egyetem japán hallgatóknak a PTE-n

A Külügyi Igazgatóság által bevezetett Nyári Trimeszter idei utolsó programjaként speciális nyári egyetem kerül megrendezésre 2017. augusztus 30. és szeptember 6. között egyetünkön.

nyári egyetem a PTE-n

A Külügyi Igazgatóság és a Művészeti Kar együttműködésével a japán Josai International University hallgatói számára egy olyan egyedi képzési program valósul meg, melynek során a japán hallgatók magyar népzenét, néptáncot valamint angol nyelvet tanulnak.  Az akadémiai programokat a Művészeti Kar biztosítja, míg a szabadidős programokat valamint a nyári egyetem teljes körű szervezését a Külügyi Igazgatóság végzi. Az angol nyelvű képzést az Idegennyelvi Lektorátus adja.

Josai International University

A nyári egyetem nyitó rendezvényére 2017. augusztus 31-én kerül sor a Művészeti Karon. A japán hallgatók az ittlétük során részt vesznek a PTE Jubileum 650 rendezvénysorozatán, szakmai látogatást tesznek Budapesten valamint a Zengő Együttes szervez számukra magyar táncházat szeptember 3-án.

Címkék: