Edzői siker a vízilabda utánpótlás válogatottaknál

Dr. Katics László a Pécsi Tudományegyetem Természettudományi Kar tanszékvezető egyetemi docense a fiú vízilabda utánpótlás válogatottak erőnléti edzőjeként ért el sikereket.

2014. augusztus 10-én a magyar ifjúsági U18-as fiú vízilabda válogatott Isztambulban világbajnok lett, az Európa-bajnokságra készülő magyar junior U19-es fiú vízilabda válogatott pedig veretlenül megnyerte augusztus 3-án a stuttgarti, illetve augusztus 17-én a Savaria Kupát. A magyar U19-es (junior) fiú vízilabda válogatott pedig augusztus 31-én Tbilisziben, az Európa-bajnokságon második helyezést ért el.

Ennek a csapatnak - csakúgy mint az augusztus 10-én világbajnokságot nyert U18-as  válogatottnak is - Katics László az erőnléti edzője, aki mindkét korosztályos válogatott felkészítésében erőnléti edzőként vesz részt.

A válogatottak és Dr. Katics László sikeréhez ezúton is gratulálunk!

Címkék: