Sorrendmódosító Party

A PTE Bölcsész-Műszakis Sorrendmódosító Partyra várják mindazokat a PMMIK-ra és BTK-ra jelentkező diákokat, akik szeretnék közelebbről megismerni a karokat, a lehetőségekhez mérten minél inkább be szeretnék biztosítani felvételüket, bizonytalanok, hogy jó szakot jelöltek-e meg első helyen. 2014. június 30-án interaktív programokkal, beszélgetésekkel, vízparti vetélkedővel és zenés-bográcsos mulatsággal várja a két kar leendő hallgatóit.

A PMMIK-ra jelentkezett hallgatók 16 órától egy interaktív egyetemi túra során ismerkedhetnek az épülettel, a karral, illetve a képzésekkel a Boszorkány utcában, a BTK-ra jelentkezett diákok pedig egy interaktív színházi előadás keretében ismerhetik meg a bölcsész lét egyediségét, majd tehetik fel kérdéseiket hallgatóknak, oktatóknak az Ifjúság úton. Ezek után a Pollack Strandon szervez a két kar Hallgatói Önkormányzata játékos vetélkedőt a résztvevőknek, az estét pedig könnyed bográcsozás zárja a PTE Zenélő Egyetem hallgatóinak közreműködésével.

Szeretettel várják a karok a jelentkezőket, hiszen érdemes a PTE-t választani az első helyen! Mert mindenki pécsi akar lenni!

További információk: http://sorrendmodositoparty.pte.hu

Izsák Mónika
72/503 600/24287
izsak.monika@pte.hu

Regdon Marianna
72/501 500/23951
regdon@pmmik.pte.hu

2014. június 30. 16:45
BTK: Ifjúság útja 6., PMMIK: Boszorkány út 2.
Kapcsolattartó neve:
Vaszari Judit