Megváltozott munkaképességű munkavállalók támogatása a PTE-n

Egyetemünk azoknak, akik nyilvántartásunkban az eddig leadott dokumentumok alapján megváltozott munkaképességű munkavállalóként szerepelnek, valamint azoknak, akik jelen felhívás alapján megváltozott munkaképességük hivatalos dokumentumait határidőre benyújtják, 50.000 Ft értékű egyszeri, egyösszegű támogatást nyújt SZÉP kártyára való utalással.

A Pécsi Tudományegyetem támogatást kíván nyújtani minden megváltozott munkaképességű munkatársának egészségi állapota javításhoz, munkakörülményei megfelelő kialakításához, munkájuk és elkötelezettségük elismeréséhez. Minden munkatársunkat kérjük, hogy amennyiben rendelkeznek megváltozott munkaképességet igazoló érvényes szakhatósági határozattal, valamint fogyatékossági támogatásban vagy vakok személyi járadékában részesül, vagy rehabilitációs kártya használatára jogosult, de ez idáig erről a munkáltatót nem tájékoztatta, úgy a dokumentumokat 2016.02.29. napjáig juttassa el a Humánpolitikai Igazgatóságra, Hodosánné Priskin Éva (priskin.eva@pte.hu) kolléganőnek.

További részletek, letölthető mellékletek a PTE Humánpolitilkai Igazgatóság honlapján találhatók!