Minden, ami Egyetem az új Navigátorban

Az PTE Universitas Televíziója immár két évtizede mutatja be az egyetem legfontosabb egyetemi eseményeit, íme a legfrissebb, március 18-i adás:

A műsor tartalma:

• A március 15.-i megemlékezéssel egybekötve tartott egyetemünk Díszdoktoravató szenátusi ülést.
    • A Diaszpóra programról beszélgetünk vendégünkkel, Dr. Jarjabka Ákos projektvezetővel.
    • Széchenyi-díjjal jutalmazták Dr. Kovács L. Gábort, a Szentágothai János Kutatóközpont vezetőjét.
    • A Kommunizmus Áldozatainak Emléknapjához kapcsolódva írt ki pályázatot a PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola.
    • Jótékonysági Jegesestet szervezett a PTE EHÖK .
    • Gőzerővel szerveződik a 2015-ös Pécsi Egyetemi Napok.
    • „Sport – Társadalom – Gazdaság” konferencia az Egészségtudományi Karon.
    • PTE 1367 Történelmi Emlékfutással készül az egyetem fennállásának 650. évfordulójára.
    • A PTE Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar amerikai és kínai egyetemekkel működik együtt az építészképzésekben.
    • Hallgatói filmjében Téglás Tamara beszélget Huber Péterrel, az Infinity zenekar énekesével.

Címkék: