Michelisz Norbi mesélt a Miroslav Krleza óvodásainak

A PTE Meseszép kampányának legutóbbi állomása a Miroslav Krleza Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon volt ahol a PTE Táncegyüttes és Michelisz Norbert közreműködésével hívtuk fel a résztvevők figyelmét a mesék pótolhatatlan szerepére.

A PTE UnivTV felvétele

A 14 állomásból álló programsorozatban Egyetemünk iskolákban, óvodákban népszerűsíti a meseolvasás fontosságát és mesekönyveket gyűjt, amit majd iskolások, óvodások kapnak meg a projekt lezárásakor.

A PTE Táncegyüttes egy rövid produkcióval életre hívta a Jancsi és Juliska klasszikusát, majd Michelisz Norbert túraautó-világbajnok egyetemünk hallgatója mesélt a gyerekeknek.

A délután talán legizgalmasabb pillanatait adta a közös tánctanulás. A tervek szerint a most tanult koreográfiát a kampány záró rendezvényén 2014. április 29-én a tánc világnapján együtt mutatja majd be az a több száz óvodás és iskolás gyerek, akiket a jótékonysági kampány során meglátogatunk a 8 hónapos rendezvénysorozat folyamán.

További részletek a kampányról: www.tancegyuttes.pte.hu