Szereplőket keresünk a PTE új mini-websorozatához!

A PTE népszerűsítésére készülő 4 részes mini-websorozathoz keresünk két pécsi hallgatót főszereplőnek. Olyan színészi / szereplői kvalitásokkal rendelkező hallgatókat keresünk, akik képesek improzatív, természetes módon, a történethez szükséges instrukciók alapján játszani.

Viki

Nagydumás, expresszív médiaszakos hallgató. Élettel teli, vidám, laza karakter, kicsit szétszórt, de céltudatos. Imádja az egyetemi létet, nagy karrierről álmodik a média világában. Viki a sorozat mozgatórugója: a történet szerint egy vizsgafilmet készít, amelyben egy budapesti gimnazistának megmutatja a PTE-t, Pécset és az ottani egyetemi életet. A vizsgafilmjét ő maga veszi videóra és ő is vágja meg.

Samu

Csöndesebb, racionális, műszakis hallgató, időnként "kocka" módon viselkedik, de nem magányos, nem különc. Samu unokatestvére budapesti végzős gimnazista, ezért őt kérik fel Viki vizsgafilmjének főszerepére. Egy rövid autós jelenet miatt jó lenne, ha jogosítványa is lenne a jelentkezőnek.

Casting követelmény:

- Nov 6. 00:00 -ig az alábbi email címre: skymapcasting@gmail.com

- rövid bemutatkozó leírás (életkor, hobbi, tapasztalatok, jelenlegi kar, ahova jár)

- 1-2perces bemutatkozó kisfilm, bármilyen technikával felvéve (file-ként, vagy youtube linken)

- mutatkozzon be

- meséljen néhány mondatot legjobb egyetemi élményéről, mintha egy barátjának mesélne

- győzzön meg kamerán keresztül egy budapesti gimist, hogy járjon a PTE-re

Forgatás várható időpontja:

2017 11. 14 és 17 között
1,5 nap Pécs
0,5 nap Budapesten
honorárium:   100.000.- / fő

-----------------

Szereplőket keresünk!

Maximum fél napos forgatásra keresünk egyetemi hallgatókat, a PTE népszerűsítésére készülő 4 részes mini-websorozathoz.
2 fiú
3 lány