Szerelmem Majomúr, a Janus Egyetemi Színház legújabb darabja

Szerelmem Majomúr avagy nagy esők Londonban, Afrikában. Ezzel a címmel mutatja be legújabb darabját a Janus Egyetemi Színház Társulata, melynek ez alkalommal főpróbáján jártunk.

A Tarzan történetéből táplálkozó darab rendezőjét jól ismeri a pécsi közönség. A színpadról. Hiszen színművész, a rendezésbe most kóstolt bele első ízben. Köles Ferenc felhasználva színészi tapasztalatait segítette kollégáit a munkában. A 6 képből álló zenés, táncos produkció Keresztes József művének ősbemutatója, mely egyszerre alkalmas kikapcsolódásra, de az elmélyülésre is, mindenki megtalálhatja benne önmagát.

A Szerelmem Majomúr szeptembertől megtalálható lesz a JESZ repertoárjában, így bárki megnézheti Tarzan és Jane történetét a Társulat tolmácsolásában.