Semmelweis-napi díjakat vehettek át egyetemünk oktatói

Két oktatónk vehetett át szakmai díjat a Semmelweis-nap alkalmából a Pesti Vigadó dísztermében, 2017. július 3-án.

Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere és dr. Ónodi-Szűcs Zoltán egészségügyért felelős államtitkár Semmelweis-nap alkalmából Semmelweis Ignác-, a Batthyány-Strattmann László-, a Pro Sanitate díjakat, valamint miniszteri elismeréseket adott át.

Az egészségügy területén végzett kivételesen magas színvonalú, példaértékű szakmai munkája elismeréseként Semmelweis-díjat adott át:

Dr. Pytel József, professor emeritus, a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ, Fül-Orr-Gégészeti- és Fej-Nyaksebészeti Klinika volt igazgatója részére.

Dr. Pytel József

Az egészségügyi ellátás érdekében kifejtett kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként Pro Sanitate díjban részesült:

Dr. Schmidt Béla, a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Fizioterápiás és Sporttudományi Intézet főiskolai tanára.

Dr. Schmidt Béla

Oktatóinknak szívből gratulálunk az elismerésekhez!

További részletek ezen a linken!