PTE-s díjazottak a Nemzet Tehetségeiért díjátadón

Negyedik alkalommal jutalmazták a Bonis Bona – A Nemzet Tehetségeiért díjátadón a tehetséggondozásban kiemelkedő munkát végző hazai és határon túli magyar, valamint magyarországi nemzetiségi pedagógusokat és tehetségsegítő szakembereket. A Pécsi Tudományegyetem két oktatója is díjat vehetett át június 3-án a Magyar Nemzeti Múzeumban tartott Országos Tehetséggálán.

Balog Zoltán emberi erőforrás miniszter és Novák Katalin család- és ifjúságügyért felelős államtitkár Kiváló Tehetségfejlesztő díjat adott át:

- Balogh Gábor részére (karrier-menedzsment, tehetséggondozás, Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar, Vezetés és Szervezéstudományi Intézet, Pécs)

- Dr. Kósa Balázs részére (építészeti tehetségfejlesztés, műemlékvédelem, Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Kar, Pécs)

- Lovas Pál részére (klasszikus balett, előadói gyakorlat / próbatermi, színpadi feladatok, Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs)

Balog Zoltán emberi erőforrás miniszter és Novák Katalin család- és ifjúságügyért felelős államtitkár Kiváló Tehetséggondozó díjat adott át:

- Radics Miroslav Péter részére (klarinét, Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs)

A teljes cikk itt elolvasható »