A PTE az EFOTT házigazdája!

A 2017-es jubileumi év alkalmából a Pécsi Tudományegyetem számos jubileumi rendezvénynek ad otthont, emellett nagy megtiszteltetésként az idei EFOTT házigazdája lehet.

A PTE a fesztivál alatt ízelítőt nyújt az egyedülálló egyetemi programokból, szabadidős lehetőségekből a kultúra és a sport terén is. Látogassatok el a PTE Pavilonhoz, várunk titeket a civil színpadnál, ahol többek között a PTE Táncegyüttes és a PTE Brass Band is fokozza a hangulatot!

A PTE az EFOTT házigazdája!

Az EFOTT ideje alatt is érdemes figyelni a PTE jubileumi mozdonyát: július 11. és 16. között a 906-os (Bp. Déli 16:30 – Szombathely 19:47), valamint július 12. és 17. között a 9009-es (Celldömölk 4:40 – Bp. Déli 7:29) vonatokat fogja továbbítani a PTE jubileumi mozdonya!

A PTE jubileumi mozdonya / fotó: Király Róbert

Az EFOTT szervezői által biztosított lehetőségen keresztül szeretnénk megmutatni, hogy milyen értékeink vannak a tartalmas képzésen, a felkészült oktatókon, nagyhírű professzorok kívül is. Mennyi egyedülálló program, szabadidős lehetőség várja a nálunk tanulókat, dolgozókat.

A PTE az EFOTT házigazdája!

Jó szórakozást, kellemes időtöltést kívánunk a Pécsi Tudományegyetem nevében!