PTE az EDUCATIO-n is! - 1. nap

A ma kezdődött Educatio Oktatási Szakkiállításon a Pécsi Tudományegyetem is rengeteg programmal várta a látogatókat.

PTE az EDUCATIO-n is! / fotó: Sütő Richárd

A PTE standjain folyamatos volt az érdeklődés, rengeteg diáknak, szülőknek tudtunk információt nyújtani.

Nagy sikerrel zajlottak le a személyes találkozáson alapuló, személyre szabott tanácsadások a grafológia és a karrier témakörében is. A pályaorientációs tanácsadások a nap folyamán folyamatosan zajlanak a babzsákos tanácsadó térben.

PTE az EDUCATIO-n is! / fotó: Sütő Richárd

GALÉRIA a képre kattintva érhető el

A „PTE Otthonban” tartott „Találd meg a jövődet velünk!” című teltházas workshopok aratták az egyik legnagyobb sikert, melyek kiscsoportos formában nyújtottak segítséget a diákok jövőtervezésével kapcsolatban.

PTE az EDUCATIO-n is! / fotó: Sütő Richárd

Egy kávé és süti mellett a pedagógusokat is vendégül láttuk a PTE nappalijában, ahol a „Pedagógus kávészünet” program alatt felvételivel, tanári életpályával kapcsolatos kérdéseiket vitathattak meg. Az érdeklődőket dr. Gerner Zsuzsanna, a PTE Tanárképző Központ főigazgatója és dr. Horváth Béla, a PTE KPVK dékánja fogadta.

PTE az EDUCATIO-n is! / fotó: Sütő Richárd

Fröhlich Balázs, feltaláló villamosmérnök hallgatónk, a PTE tehetségnagykövete egész nap fogadta az érdeklődőket, gyönyörű saját készítésű motorjának pedig csodájára jártak a látogatók.

PTE az EDUCATIO-n is! / fotó: Sütő Richárd

A PTE oktatási igazgatója, Lengvárszky Attila és az ECL nyelvvizsgaközpont munkatársai szintén sok olyan kérdésre tudtak válaszolni, melyek nagyon fontosak a továbbtanulás szempontjából.

PTE az EDUCATIO-n is! / fotó: Sütő Richárd

A pénteki és szombati napon is rengeteg programmal várjuk az érdeklődőket! »

2. nap az EDUCATIO-n »