PTE 650 Jubileumi Meglepetés az egyetem minden dolgozója számára

Egyetemünk 2017-ben ünnepli az első magyar egyetem alapításának 650. évfordulóját. A jubileumi év alkalmából a PTE Botanikus Kertje virágmagokat gyűjtött össze és adományozott a PTE minden munkatársa számára. Ezúton is kívánjuk, hogy a jubileumi év ne csak a magyar felsőoktatás és a Pécsi Tudományegyetem, de minden kedves munkatársunk számára bővelkedjen sikerekben!

„Pécs a tudomány magvainak terjesztésére különösen alkalmas”

(Idézet a pécsi egyetem alapító okiratából, V. Orbán pápa, 1367. szeptember 1. )

PTE 650 Jubileumi ajándék a PTE minden dolgozója számára

A virágmagokat az egyes egységek HR referensei adják át a munkatársak számára április folyamán. Az ültetésről és a növények gondozásáról további információt a PTE Facebook oldalán és Botanikus Kert honlapján talál.

PTE 650 Jubileumi ajándék a PTE minden dolgozója számára

Szíves figyelmébe ajánljuk a Botanikus Kert 2017. évi tervezett programjait, ahol személyesen is érdeklődhet az Önnek ajándékozott virágmagokról. Szeretettel várjuk Önöket!

• április vége „Virágünnep”a Kossuth téren
  • május 22-28. „Növények világnapja” interaktív, nemzetközileg is meghirdetett program
  • május 27-28. „Dísznövény kiállítás és Vásár”
  • szeptember közepén szoborkiállítás megnyitó