Plácido Domingo, egyetemünk díszdoktora újra Pécsett!

Plácido Domingo, egyetemünk díszdoktora újra Pécsre látogat, hogy művészetével újból elkápráztassa a pécsi nagyérdeműt. A nemzetközi fesztivál 2017. június 22. és 25. között kerül megrendezésre a Pécsi Tudományegyetem támogatásával. A PÉCS – PLÁCIDO DOMINGO CLASSICS fesztivál alapítói így tisztelegnek a spanyol származású, világhírű művész több évtizedes, kimagasló, határokon átívelő művészi munkája és humanitárius tevékenységei előtt.

Plácido Domingo became Honorary Doctor of UP

A közönség nagy örömére a spanyol tenor is hallható lesz a Plácido Domingo Classics nemzetközi fesztiválon, Plácido Domingo június 24-én Giuseppe Verdi Traviata című operájában lép színpadra Giorgio Germont szerepében.

A világhírű operaénkes számos szállal kötődik Pécshez és a PTE-hez is, többek között az a megtiszteltetés ért minket, hogy 2016. február 7-től a Pécsi Tudományegyetem díszdoktorai között tarthatjuk számon.

Facebook event »

Program és helyszínek »

Kedvezményes jegyek kaphatóak a PTE-sek számára, további részletek a jubileumi hírlevélben!