Legyél Te is filmszereplő!

Statisztákat keresünk egy 2017. június 19. és 24. között Pécsett és Budapesten készülő mozifilmhez!

Június végén kerül forgatásra az a nagyjátékfilm, melyben egyetemünk fontos szerepet kap. A forgatási helyszínek egy része az egyetemen és pécsi szórakozóhelyeken, koncerteken lesz. A film bemutatójára előreláthatólag október végén kerül sor.

Olyan hallgatókat, munkatársakat keresünk, akiket érdekel, hogy miként zajlik egy film forgatása, szeretnének bepillantani a kulisszák mögé, és szívesen vesznek részt szereplőként egyes jelenetekben.

A forgatás időpontja várhatóan: 2017. június 19-20, Pécs, belváros.

Egy-egy jelentkezőnek nem kell feltétlenül minden forgatási helyszínre elmennie, de lehet több helyszínre is jelentkezni.

Jelentkezési határidő: 2017. május 25.

Jelentkezés: Pinczés Milán:  ryanmarblo@gmail.com; vagy a 06303573557 es mobilszámon.