Kulcs a jövőhöz – Karrier Nap a PTE-n

Alumni Karrier Napot szervezett az Alumni Karrier Iroda és a Köszi, melyre rengeteg kíváncsi tekintetű fiatal érkezett.

A PTE UnivTV felvétele

A program minden előadása arra épült, hogy hozzásegítse a jelenlegi és volt hallgatókat a legmegfelelőbb munkahely kiválasztásához, karrierépítéshez. A program védnöke egyben egyik előadója volt Szentgyörgyi Rómeó aerobic világbajnok, PTE alumni, aki arra bíztatta a fiatalokat, hogy merjenek álmodni.

Egyetemünk fontosnak tartja, hogy a diákok az iskolapadból kikerülve szakmailag felkészülten, egyéniségükhöz leginkább illeszkedő munkahelyet találjanak, ehhez az egyetem egy új 5 lépcsős karrierprogramot dolgozott ki.

A végzettek most egy új programba is bekapcsolódhatnak, a Marketing Osztály szervezte Alumni Karrier Coaching kurzus keretében, amin gyakorlati feladatokkal, elméleti háttérrel és egyéni coaching beszélgetésekkel gyarapíthatják tudásukat a résztvevők.