Kosztolányi György professzor és a JESZ megyei kitüntetést vehetett át

Dr. Kosztolányi György és a Janus Egyetemi Színház rangos kitüntetést vehetett át a Baranya Megyei Önkormányzat Közgyűlésétől.

A Közgyűlés Baranya Megye Díszpolgára Kitüntető Címet adományozott Dr. Kosztolányi György akadémikusnak / fotó: BMÖ

A Közgyűlés Baranya Megye Díszpolgára Kitüntető Címet adományozott, kiemelkedő elismeréseként a 2017. évben a gyermekgyógyászat terén végzett több évtizedes, nemzetközileg is számon tartott tudományos, kutatói, oktatói, szakmai közéleti tevékenysége elismeréséül Dr. Kosztolányi György akadémikusnak, a PTE Orvosi Genetikai és Gyermekfejlődéstani Intézet professor emeritusának.

A Közgyűlés Kulturális, Művészeti és Sajtódíjat adományozott a Janus Egyetemi Színháznak / fotó: BMÖ

A Közgyűlés Kulturális, Művészeti és Sajtódíjat adományozott két évtizedes, magas művészi színvonalú munkája, Pécs város és Baranya megye kulturális életében betöltött szerepvállalása elismeréséül a 2017. évben a Janus Egyetemi Színháznak.