Kilencedszer is Pollack Expo

Kilencedik alkalommal rendezte meg a Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kara a „Pollack Expo” szakmai kiállítást és konferenciát.

A különböző műszaki területek szakmai előadásai és a kiállítók standjainál bemutatott legújabb ipari fejlesztések diákoknak, építészeknek, mérnököknek, építkezni vagy korszerűsíteni vágyó lakosoknak, és minden műszaki újdonságokra fogékony érdeklődőnek egyaránt szóltak.

A különböző kísérőrendezvények a program színesítésére szolgáltak. A hallgatók kipróbálhatták magukat különböző versenyekben, ugyanakkor a Pollack Expo lehetőséget adott nekik egyes cégek „munkatársaiként”, segítőiként részt venni a munkálatokban, ami a későbbiekben szakmai gyakorlat vagy állásajánlat lehetőségét is magában hordozta.