Dr. Szécsi Gábort az Országos Tudományos Diákköri Tanács alelnökévé választották

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács (OTDT) 2016. szeptember 30-i tisztújító ülésén a KPVK tanszékvezetőjét, Dr. Szécsi Gábort az OTDT alelnökévé választották. Szécsi Gábor 2008 óta tölti be ezt a pozíciót, amelyben a szavazásra jogosultak a tisztújító ülésen további négy évre megerősítették.

Az OTDT tagjai a budapesti Eötvös Loránd Tudományegyetemen tartott ülésen döntöttek az elnök és a többi alelnök személyéről is. Az OTDT elnökévé ismételten Dr. Szendrő Péter egyetemi tanárt választották a résztvevők. Alelnökök lettek még Dr. Mezey Barna egyetemi tanár, az ELTE rektora, Dr. Pusztai Gabriella egyetemi tanár (DTE), Dr. Pénzes Béla egyetemi tanár (SZIE) és Dr. Weiszburg Tamás (ELTE) egyetemi docens.