Diákkedvezmény a Leonardo kiállításra

Pécsett az év kiállításának is nevezett "Leonardo, a reneszánsz zseni" tárlat ez év áprilisában nyílt meg és október 30-ig látogatható. A városvezetés úgy döntött hogy szeptember 1-től az egyetemi hallgatók számára további kedvezményt biztosít, akik így fél áron, 500 Ft-ért tekinthetik meg a kiállítást.

Az Európában is egyedülállónak számító, három pécsi helyszínen megrendezendő kiállítás a megszokottól eltérő módon állít emléket a világhírű olasz polihisztornak. A tárlaton Leonardo da Vinci szenzációs találmányai alapján készült, pontos, korhű modellek, rajzok, kéziratok, valamint a modern kor multimédiás eszközei segítségével ismerhetjük meg az alkotásokat létrehozó elmét.

Nyitvatartás: Minden nap 10-18 óráig

Helyszínek:

• Széchenyi tér
  • PM Modern Magyar Képtár (Pécs, Papnövelde u. 5.)
  • JPM Martyn Múzeum (Pécs, Káptalan u. 4.)

Bővebb információ a kiállításról a http://www.leonardopecs.hu oldalon található.