Boros Misi zongoravirtuózzal beszélgettünk

A kicsik között Boros Misi nyerte a közmédia komolyzenei tehetségkutatója, a Virtuózok december 12-ik döntőjét. A művészpalántával még a döntő előtt beszélgetettünk.

Boros Jánosnak és Orbán Jolánnak a Bölcsészettudományi Kar egyetemi tanárainak fia Boros Misi nevét egy tehetségkutató versenynek köszönhetően mára mindenki megismerte. A zongorista a pécsi Liszt Ferenc Zeneiskola diákja, felkészítő tanára Megyimóreczné Schmidt Ildikó. A döntőben Haydn egyik zongoraversenyéből játszott egy tételt. A zene szeretetéről, kihívásokról és álmokról beszélgettünk a művészpalántával, aki egyik kedvenc darabját is eljátszotta nekünk Karácsonyra hangolódva.

A riport után a zongorajátékról készült videó automatikusan elindul.
A lejátszó bal alsó sakrában lévő billentyűk segítségével léptetni lehet a két videó között.