Antall József Tudásközpont nyílt egyetemünkön

Új Tudásközpont nyílt Pécsett, a Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Fejlesztési Karon Antall József Tudásközpont néven.

A PTE UnivTV felvétele

Új Tudásközpont nyílt Pécsett, a Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Fejlesztési Karon Budapest után először a Pécsi Tudományegyetemen. Az Antall József Tudásközpontot 2009-ben özvegye Antall Józsefné Klára Asszony alapította azzal a szándékkal, hogy az antalli hagyomány és szellemiség ápolása mellett széleskörű ismereteket biztosítson egyetemisták számára konferenciák, előadássorozatok formájában.

A Tudásközpont célja, hogy a hallgatók regionális kapcsolatokat építhessenek, belekóstoljanak különböző munkafolyamatokba és megtudják, miben tehetségesek. Emellett gyakornoki program keretében külföldi gyakornoki munkalehetőségek is a hallgatók rendelkezésére állnak, derült ki a megnyitón.