X. PTE Karriernap és Állásbörze

Idén májusban immáron tizedik alkalommal kerül megrendezésre a Pécsi Tudományegyetem karriertervezéssel, álláskereséssel foglalkozó rendezvénye. A börze résztvevői egy helyen, egy időben 30 kiállító álláskínálatai közül válogathatnak, ugyanakkor megismerkedhetnek a különböző cégek, szervezetek gyakornoki lehetőségeivel, ösztöndíjprogramjaival.

A Karriernapon olyan közismert személyiségekkel beszélgetünk, akiknek kellő tapasztalatuk van abban, hogyan egyeztessék sikeres karrierjüket az élet más területeivel: vendégünk lesz Dr. Törőcsik Mária (PTE KTK, Trend Inspiráció), Fodor József (Rádió1, Pécsi Fesztiválszervező Nonprofit Kft.), Sors Tamás úszó-paralimpikon, Csonka Zsófia sportlövő olimpikon, és a The Immigrants zenekar is.

Minden résztvevő karriertervezéssel foglalkozó kiadvánnyal lesz gazdagabb, és a legalább 3 programelemre ellátogatókat belépőjeggyel ajándékozunk meg Kőhalmi Zoltán előadására (max. 350 főig).

Az egyes programokra előzetes regisztráció szükséges, mely április 29-ig megtehető!

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2014. május 06. 12:00
Dél-Dunántúli Regionális Könyvtár és Tudásközpont (Pécs, Universitas u. 2/a.)
Kapcsolattartó neve:
Kalapos Judit