Adminisztráció

Kiküldetési rendelvény külföldi és beföldi utazásokhoz és vendég beutaztatásához (P31)

p, 2018/06/29 - 12:11 -- Papp Marianna
Dokumentum típusa:
nem releváns
Dokumentum jele, száma :
Dokumentumért felelős szervezeti egység:
A bizonylat/nyomtatvány használatát, alkalmazását elrendelő PTE szabályozó (szabályzat, utasítás):
A Pécsi Tudományegyetem tevékenységével összefüggő belföldi és külföldi kiküldetésekről szóló szabályzata
Papíralapú bizonylat kötelező megőrzési ideje (év):
Papíralapú bizonylat megőrzésének, irattárazásának helye (szervezeti egység):
Bizonylatot a gazdálkodási rendszerben rögzítő szervezeti egység:
Kategória:
Dokumentum célja (kapcsolódó tevékenység rövid leírása):
Belöldi külföldi kiküldetés és külföldről történő beutazás elrendelése, kötelezettségvállalása és költségelszámolása
Bizonylati út / dokumentum útja:
Kiküldetési szabályzat 6. sz. melléklete szerint (Szervezeti egység- Számviteli Osztály, ahol feldolgozásra kerül a bizonylat)