Szeretnénk a figyelmükbe ajánlani 2017. március 23-án, csütörtökön 10-órakor, az Orvostudományi Kar Dékáni Tanácstermében megrendezésre kerülő rendezvényünke!
A Belvárdgyulai Mezőgazdasági kombinát az Orvostudományi Karral ápolt jó viszonyra és az Egyetemalapítás 650 éves jubileumára tekintettel 650 palack bort adományoz a PTE Általános Orvostudományi Kara számára. Az ajándékozási ceremóniát követően a Kombinát pincemesterének vezetésével a helyszínen lehetőség lesz a különféle borok megkóstolására.
A Campus borcsaládot a fiatal generáció igényeire és ízlésére formálták, készítésükkor fontosnak tartották az intenzív illat-és zamatanyagok megőrzését. Wilhelm József elnök fontosnak tartotta azt, hogy a pécsi borvidék egyik legnagyobb termelőiként részt vállaljanak az egyetem 650 éves jubileumának megünneplésében. A kombinát és a kar együttműködése tavaly óta vált szorosabbá egy kiterjedt egyéni munkaegészségügyi szűrőprogram révén, és ez a jövőben is folytatódni fog.
Az átadási ceremóniára szeretettel várjuk a sajtó képviselőit. Kérem, hogy részvételi szándékukat jelezzék a PTE ÁOK Dékáni Hivatalának 2017. március 22-ig a dekani.hivatal@aok.pte.hu címen!