Mozaikok a pécsi felsőoktatás múltjából és jelenéből - Egyetemtörténeti kiállítás

Mindenkit szeretettel várunk a PTE Jubileum 650 ünnepségsorozat eseményeire!

A PTE Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont szeretettel meghív minden érdeklődőt, a Mozaikok a pécsi felsőoktatás múltjából és jelenéből című egyetemtörténeti kiállítás megnyitójára.

A kiállítást megnyitja: Dr. Vonyó József, c. egyetemi tanár

A kiállítást bemutatja: Dr. Schmelczer-Pohánka Éva, osztályvezető

A vendégeket köszönti: Dr. Bódis József, rektor

Dr. Udvardy György, megyéspüspök

Dr. Fischerné dr. Dárdai Ágnes, a könyvtár főigazgatója

A Klimo Könyvtár épületében, termeiben szervezendő kiállításban  a Pécsi Egyetemtörténeti Gyűjtemény és a város közgyűjteményeinek dokumentumaival, tárgyi anyagával kívánjuk megjeleníteni a pécsi felsőoktatás 650 éves történetét, a hallgatók és az oktatók mindennapjait, fel-felvillantva kiemelkedő, fontos, érdekes, kevésbé ismert, esetenként meghökkentő eseményeket.

A kiállítás megtekinthető: 2018. március 31-ig

2017. május 31. 14:00
PTE Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont, Klimo Könyvtár (7621 Pécs, Szepesy Ignác utca 3.)
Kapcsolattartó neve:
Dr. Schmelczer-Pohánka Éva