X. Dr. Papp László Számvitel Konferencia és Verseny

A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara és a Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégium a Magyar Könyvvizsgálói Kamara szakmai támogatásával 2008. óta rendezi meg évről - évre, immár 10. alkalommal a Számvitel Tudomány-Szakma-Oktatás Nemzetközi Konferenciát és a Dr. Papp László Számvitel Versenyt, mely rendezvényekkel Dr. Papp Lászlónak a Kar volt dékánjának, a Számvitel Tanszék vezetőjének és az egyetem volt gazdasági rektor-helyettesének kíván méltó emléket állítani.

Az idei konferencia fókusza a számviteli rendszerben és környezetében bekövetkezett változások és azok jelenlegi, illetve várható hatásai illetve a számvitel tudomány, a számviteli szakma és a számvitel oktatás múltja, jelene, jövője.

Olyan neves szakemberek tartanak majd előadást, mint például:

• Dr. Petschnig Mária Zita tudományos főmunkatárs (Pénzügykutató Zrt.)
  • Dr. Kéri László politikai elemző
  • Makkai Mária Felügyeleti Vezető, Állami Számvevőszék
  • Dr. Pál Tibor CSc elnök,  Magyar Könyvvizsgálói Kamara, egyetemi tanár, intézet igazgató, Miskolci Egyetem, Gazdaságtudományi Kar
  • Raýman János okleveles vegyészmérnök, numizmatikai szakíró
  • Véry Zoltán  címzetes  egyetemi docens, Budapesti Metropolitan  Egyetem
  • Szalay Imre elnök, Projekt Management Institute Magyar Tagozat, Budapest

A konferenciához kapcsolódóan sor kerül a X. Dr. Papp László Számvitel Versenyre is és a Sino-Hungarian International Forum nyilvános része november 7-i nap nemzetközi szekciójával közösen zajlik. Hat kínai kutató érkezik hozzánk a Nanjing Audit University-ről.

Az előadások nyilvánosak, a konferencián való részvétel ingyenes de regisztrációhoz kötött a http://ktk.pte.hu/node/1910 oldalon.

Meghívó »

Program »

2017. november 06. 08:00 - 2017. november 08. 14:00
PTE Közgazdaságtudományi Kar 2. emelet Halasy-Nagy József Aula és 3. emelet Telekom-terem (323/1 és 323/2) (Pécs, Rákóczi út 80. )