VII. Tóth Pál Vándorgyűlés - MFE Gyermekfogászati és Fogszabályozási Társaság Szimpóziuma

Napjainkban merőben új szelek fújnak a gyermekkori fogászati ellátásban. Teret hódítanak a speciálisan gyerekek számára kidolgozott ellátási formák, amelyek minden gyakorló fogorvos számára hasznos információk.

Ennek szellemében rendezi a Magyar Gyermekfogászati és Fogszabályozási Társaság 2016. november 17-18-19-én a VII. Tóth Pál Vándorgyűlést, amely a fogszabályozással és gyermekfogászattal foglalkozó orvosok nagy hagyományokkal rendelkező kongresszusa. Az idei évben PÉCS városát érte az a megtiszteltetés, hogy otthont adhat ennek a rendezvénynek.

Absztrakt beküldés: http://pcongress.hu/CongressAbstract/index/65

Regisztráció  és szállásfoglalás: http://pcongress.hu/CongressRegisztracio/index/65

Az eredetileg 2 napra tervezett kongresszus kiegészül egy rendkívül fontos harmadik (középső) nappal: az Európai Gyermekfogászati Akadémia jeles előadói Pécsre látogatnak, és előadást tartanak a gyermekfogászat aktuális és fontos témáiban. A nagy praxissal rendelkező, neves külföldi előadók prezentációjukat honorárium nélkül vállalták.

Tudományos program: Esetbemutatások
                                        EAPD HERMES PROGRAM
                                        Szedációban történő ellátás
                                        Endodonciai ellátás gyerekeknek
                                        Sürgősségi - traumatológiai ellátás gyermekeknek
                                        ECC - korai gyermekori caries ellátás
                                        MIH - molaris és incizivus hypoplasia
                                        BIODENTIN

Sínterápiák az orthodontiában

További programok: Mi lesz veled iskolafogászat?
                                      Hands-on kurzusok (anyagok és eszközök kipróbálási lehetősége)
                                      MAGYEFOT közgyűlés
                                      MAGYEFOT vezetőségi ülés

Társasági program: Nov. 17. Nyitófogadás - Hotel Palatinus, Bartók terem
                                    Nov. 18. Gálavacsora - Pezsgőház Étterem (fakultatív)

Tisztelettel meghívjuk Önt erre a rendezvényre, várjuk jelentkezését előadóként vagy résztvevőként!

A Társaság vezetősége nevében, a Kongresszus szervezői:
Dr. Szántó Ildikó, Dr. Sándor Balázs, Dr. Gurdán Zsuzsann

Akkreditáció a konferencia akkreditálása folyamatban van.

Meghívó letöltése ITT.

2016. november 17. 08:00 - 2016. november 19. 16:00
Hotel Palatinus (7621 Pécs, Király u. 5.)
Kapcsolattartó neve:
Kulcsár Erika