VII. TDK Börze - ÁOK, GYTK

2018. október 9-én a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi és Gyógyszerésztudományi Kara immár VII. alkalommal rendezi meg a TDK Börzét.

Az esemény elsődleges célja, hogy megismertessük hallgatóinkkal az egyes intézetek, klinikák TDK tevékenységeit és arra sarkalljuk Őket, hogy minél korábban kezdjenek el kutató munkát végezni. A TDK munka inspiráló mind a kutatómunkát végző egyetemi hallgató, mind az őt irányító témavezető számára. Jelentősége elsősorban nem is egy-egy új tudományos eredmény megszerzésében, hanem egy szakterületre való rálátás és a kritikus gondolkodás elsajátításában rejlik. A TDK tevékenység ösztönzése kiemelten fontos Karunk számára, hiszen a kutatói, oktatói utánpótlás nevelés első lépésének tekinthető.

Meghívó, a program részletes leírása: http://aok.pte.hu/hu/hirek/hir/10594

2018. október 09. 10:00 - 15:00
PTE ÁOK, Dr. Romhányi György Aula (Pécs, Szigeti út 12.)
Kapcsolattartó neve:
Dr. Duga Zsófia