VI. Rekreációszervező és Egészségfejlesztő nap

A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar másodéves hallgatói szervezik meg a VI. Rekreációszervező és Egészségfejlesztő hagyományos szakmai napot, 2017. április 5-én 9 órai kezdéssel a Palatinus Hotel Bartók Termében.

Az idei rendezvény fókuszában a sport, színművészet, a rekreáció, a karrier témakörén túlmenően a jótékonyság áll.

A szaknapon előadást tart Vörös Zsuzsanna olimpiai, világ- és Európa bajnok öttusázó. Sportsikereiről, a sport árnyoldalairól, világversenyekről, olimpiákról és jelenlegi munkájáról fog beszélni az érdeklődőknek.

Továbbá előadást tart Hajduk Károly Jászai Mari-díjas színművész a „martfűi rém”, valamint Tóth Máté a Humbák Művek ügyvezető igazgatója, illetve a TrollFoci adminjai, akik a brand-építésről, marketingről és a közösségi médiában rejlő potenciálról tartanak előadást.

A rendezvény szervezői csatlakoznak az országos jótékonysági kezdeményezéshez (Legyen minden mentőben plüss mackó), melynek keretében plüss állatokat gyűjtenek azon gyermekeknek, akik a mentőszolgálat segítségére szorulnak.

2017. április 05. 09:00
Palatinus Hotel Bartók Terem