Szombathely- Egészségtudományi Kar- Nyílt Nap

Célunk, hogy a Nyílt Napokon megismertessünk képzéseinkkel, ízelítőt kapj arról, hogy milyen módon és milyen eszközökkel dolgozunk, hol zajlik az oktatás, és nem utolsó sorban találkozz leendő hallgatótársaiddal és az oktatókkal. Kipróbálhatod magad az Egyetem padsoraiban ülve és felteheted kérdéseidet leendő hivatásodról is.

A PTE Egészségtudományi Kar Szombathelyi Képzési Központ hagyományos Nyílt Napjára a Képzési Központ nagyelőadó termében kerül sor 2017. január 18-án.

A rendezvényen a leendő hallgatók megismerhetik a kar és a képzési központ történetét, tájékoztatást kapnak felvételi eljárásról az induló képzésekről, költségekről és juttatásokról. Az általános bemutatkozás után kisebb csoportokban betekintést nyerhetnek a képzési központban zajló ápoló, mentőtiszt, szülésznő, csecsemő- és kisgyermeknevelő, valamint szociális munka képzések elméleti és gyakorlati tantárgyaiba, interaktív bemutatók keretében.

A leendő hallgatók olyan képzéseket választhatnak, melyek elvégzését követően az átalakuló társadalom leginkább érintett csoportjain lesznek képesek segíteni és részt vesznek a gyermekek és a családok szolgálatában.

A rendezvényen részt vesznek a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karának vezetősége, Tanári Testülete, valamint a bemutatókon közreműködnek a leendő gyakorlati helyek, munkahelyek vezetői, képviselői is.

További információk:

www.felvetelizoknek.etk.pte.hu

www.etk.pte.hu

www.facebook.com/pteetk

2017. január 18. 10:00
PTE ETK Szombathelyi Képzési Központ (9700, Szombathely, Jókai u. 14.)
Kapcsolattartó neve:
Karamánné dr. Pakai Annamária mb. képzési igazgató