Szekszárdi Harmadik Kor Egyeteme: Híres családok – híres gyermekek

A Szekszárdi Harmadik Kor Egyeteme első szemeszterének utolsó előadására 2016. május 23-án 15.00 órakor kerül sor.

Az érdeklődők ez alkalommal Dr. Kurucz Rózsa neveléstörténész, főiskolai tanár, dékánhelyettes „Híres családok - híres gyermekek” című előadását hallgathatják meg. A Szekszárdi Harmadik Kor Egyeteme hallgatói az előadást követően vehetik át a szemeszteren való részvételről szóló emléklapot.

A PTE KPVK és Szekszárd Megyei Jogú Város együttműködésében, az aktív időskorért, az élethosszig tartó tanulás és a generációk közötti párbeszéd jegyében létrejött sorozat programjainak hallgatói ez alkalommal vehetik át a szemeszter teljesítéséről szóló emléklapot. A kiemelkedő érdeklődéssel kísért előadássorozat reményeink szerint szeptemberben új előadásokkal folytatódik.

2016. május 23. 15:00
PTE KPVK