A PTE KK Gyermekgyógyászati Klinika Gyermek-, és Ifjúságpszichiátriai Tanszék avató ünnepsége

A Pécsi Tudományegyetem Gyermekgyógyászati Klinikája sok szeretettel hívja meg Önt ünnepélyes átadásával összekötött sajtóeseményére, amelyet abból az alkalomból rendezünk, hogy a Dél-Dunántúl első és egyetlen gyermek-, és ifjúságpszichiátriai osztálya és tanszéke megkezdi működését.

A sajtótájékoztatón dr. Zeller Gyula rektorhelyettes, dr. Decsi Tamás klinikai főigazgató, klinikaigazgató valamint dr. Tényiné dr. Csábi Györgyi tanszékvezető egyetemi docens mutatják be a tanszék munkáját és a szerhasználatból fakadó (kábítószer-használat, alkoholfogyasztás) pszichiátriai kórképektől szenvedő gyermekek ellátásának új aspektusait.

Az esemény időpontja: 2016. február 22. hétfő 13.00
Helyszín: PTE KK Gyermekgyógyászati Klinika tanterme
(gépjárművel megközelíthető a Bajnok utcai bejáraton keresztül)

2016. február 22. 15:00