„Point of Care” ultrahang gép ünnepélyes átadásával egybekötött sajtótájékoztató

Samsung „Point of Care" ultrahang gép ajándék felajánlása a Sonarmed Kft. – Samsung Medison részéről - a Pécsi Tudományegyetem számára.

Helyszín: PTE ÁOK, Szigeti út 12. Dékáni tanácsterem
Időpont: 2016.február 22. 09.30

A Samsung ultrahang-diagnosztikai készülékek magyar disztribútora a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karával fennálló, hosszú évekre visszatekintő kiváló kapcsolata elismeréseként egy 12 millió forint értékű korszerű ultrahang készüléket adományoz az egyetem Radiológiai Klinikája számára. A SONARMED Kft. a SAMSUNG ultrahang készülékek hazai forgalmazója és márkaszervize, a magyar ultrahangpiac egyik vezető szereplője a nagyközönség előtti hírnevét a 3D/4D/5D ultrahang-diagnosztika magyarországi bevezetésének (több száz 3D/4D-s berendezés és ezer darabot meghaladó magyarországi készülékbázis) köszönheti.

A Pécsi Tudományegyetem 2014-ben kötött stratégiai együttműködési megállapodást a SAMSUNG Electronics Magyar Zrt.-vel, a felek a mostani ajándékozással ezen együttműködés kiszélesítésére vonatkozó szándékukat is megerősítik. A készüléket a Pécsi Tudományegyetem vezetésének jelenlétében Giay László, a Sonarmed Kft. ügyvezetője adja át. Az ünnepséget követően állófogadásra várjuk kedves vendégeinket és a sajtó képviselőit.

2016. február 22. 09:30
PTE ÁOK Dékáni Tanácsterem