Pedagógusnapi Ünnepi Szenátusi Ülés

Mindenkit szeretettel várunk a PTE 650 Jubileumi Ünnepségsorozat eseményeire!

Egyetemünk egyik legszebb hagyománya, hogy május végén visszavárjuk egykori hallgatóinkat, egyben csoport- és évfolyam-találkozók szervezésére is lehetőséget nyújtunk. Az ünnepség keretében a PTE-n vagy jogelőd intézményeiben 50, 60, 65, 70 éve végzett hallgatók vehetnek át díszoklevelet. Az egyetem így tiszteleg a pécsi diplomások jó híre, magas szakmai és művészi felkészültsége előtt.

A végzett jogász, műszaki végzettségű és pedagógus hallgatók díszoklevél iránti kérelmét 2017. március 31-ig (péntek) várjuk.  Díszoklevél igényléshez letölthető adatlap és információk: ITT. A díszoklevél átadó ünnepség időpontja 2017. május 27. (szombat) 11.00 óra, helyszíne a Kodály Központ.

Az Általános Orvostudományi Kar 2017. október 20-21-én tartja a hagyományos orvoskari napokat a Dr. Romhányi György Aulában. (Pécs, Szigeti út 12.)

Az orvoskari alumni programról bővebben itt olvashat: www.alumni.aok.pte.hu.

Az Állam- és Jogtudományi Karon az Aranyoklevelek átadásának tervezett időpontja 2017. június 3. (szombat)

2017. május 27. 11:00
Kodály Központ (Pécs, Breuer Marcell sétány 4.)
Kapcsolattartó neve:
Rita Deliné dr. Győrmárton