Pedagógusnapi és Díszoklevél Átadó Ünnepi Szenátusi Ülés

Egyetemünk egyik legszebb hagyománya, hogy május végén visszavárjuk egykori hallgatóinkat, egyben csoport- és évfolyam-találkozók szervezésére is lehetőséget nyújtunk. Az ünnepség keretében a PTE-n vagy jogelőd intézményeiben 50, 60, 65, 70 éve végzett hallgatók vehetnek át díszoklevelet. Az egyetem így tiszteleg a pécsi diplomások jó híre, magas szakmai és művészi felkészültsége előtt.

A jelentkezés az idei évben lezárult!

A végzett jogász, műszaki végzettségű és pedagógus hallgatók díszoklevél iránti kérelmét 2018. március 31-ig várjuk.  Díszoklevél igényléshez letölthető adatlap és információk: ITT (nem orvosok részéreA díszoklevél átadó ünnepség tervezett időpontja 2018. május 26. (szombat) 11.00 óra.

Az Általános Orvostudományi Kar 2018. október 19-20-án tartja a hagyományos orvoskari napokat a Dr. Romhányi György Aulában. (Pécs, Szigeti út 12.)

Az orvoskari alumni programról, illetve az orvos végzettségű díszoklevél igénylés menetéről bővebben itt olvashat: www.alumni.aok.pte.hu.

2018. május 26. 11:00
PTE ÁOK Dr. Romhányi György Aula (Pécs, Szigeti út 12.)
Kapcsolattartó neve:
Király Dóra, Borsos Eszter