Modern Campus – MIK évzáró rendezvény

2018. június 13-án, szerdán kerül megrendezésre a Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Karának alapkőletétellel egybekötött tanévzáró rendezvénye a Boszorkány úti Campuson.

Az idei évben a Kar tanévzáró ünnepsége rendhagyó módon kerül megtartásra. A félév értékelését, az oktatók áldozatos munkájának elismerését, valamint a nyugdíjba vonuló kollégák búcsúztatását követően kerül sor a Műszaki és Informatikai Karon megvalósuló fejlesztések ismertetésére. Dr. Medvegy Gabriella, a Kar dékánjának felvezető előadásával, a Modern Városok Program keretében megépülő új épületkomplexumok, az új Modern Campus bemutatásával kezdetét veszi a beruházásindító, ünnepélyes alapkőletétel, melynek keretében beszédet mond Páva Zsolt, Pécs város polgármestere. A rendezvényen részt vesz Jenei Zoltán, a Pécsi Tudományegyetem kancellárja és dr. Berke Gyula, a Pécsi Tudományegyetem oktatási rektorhelyettese.

Program:

14:00 A MIK JELENE ÉS JÖVŐJE

Előadó: dr. Medvegy Gabriella dékán

2017/2018-as év értékelése, tervek a 2018/2019-es akadémiai évre

Pollack Emlékérem átadás

Új munkatársak köszöntése

Nyugdíjba vonuló munkatársak búcsúztatása

A Műszaki és Informatikai Kar beruházásainak ismertetése a Modern Városok Program keretében

15:30 ALAPKŐLETÉTEL – MIK A-G-ig

A Műszaki és Informatikai Kar fejlesztései a Modern Városok Programban

Köszöntő:

Páva Zsolt polgármester

Jenei Zoltán kancellár

dr. Berke Gyula oktatási rektorhelyettes

16:00 POLLACK PIKNIK

Svédasztalos vendéglátás kötetlen beszélgetéssel

A MIK Süteménye 2018 verseny – A Hölgyek versenye a 2017/2018-as tanév legjobb süteményeinek elismeréséért.

A MIK Bora 2018, a MIK Pálinkája 2018 verseny – Az Urak versenye a 2017/2018-as tanév legjobb italainak elismeréséért.

2018. június 13. 14:00
PTE Műszaki és Informatikai Kar (Pécs Boszorkány út 2.)
Kari esemény