Lírai hangok 2024.04.10. (szerda) 19:00 óra Kodály Központ

Tisztelt Egyetemi Polgárok! Kedves Kollégák!

A Pécsi Tudományegyetem és a Pannon Filharmonikusok együttműködésének folyatatásaként lehetőség van a PTE által megvásárolt koncertbelépőjegyek elektronikus úton történő igénylésére.

A Lírai hangok – a PTE MK Zeneművészeti Intézet 2024. április 10-én, szerdán 19 órakor kezdődő koncertre 46 db belépőjegyre lehet regisztrálni.

Tekintettel arra, hogy intézményünk létszáma igen nagy, a jegyek hamar lefoglalásra kerülnek a regisztrációs felületen.

Amennyiben nem aktív a foglalási felület, úgy a szabad jegyek már elfogytak! Szíves megértésüket köszönjük.

Jegyigénylésüket 2024.03.28. csütörtök 8.00 órától 16.00 óráig tudjuk fogadni a jelentkezési űrlap kitöltésével.

Egy jelentkező max. 2 db koncertjegyet igényelhet egy koncertre!
E-mail-ben és telefonon a jelentkezés sajnos nem lehetséges!

Lírai hangok

A PTE Zeneművészeti Intézetének koncertje
Wolfgang Amadeus Mozart: A varázsfuvola – Nyitány
Kocsár Miklós: Concerto Lirico brácsára és zenekarra
Giovanni Battista Pergolesi: Stabat Mater

Szücs Máté – mélyhegedű
Sümegi Eszter – szoprán
Wiedemann Bernadett – mezzoszoprán
Pécsi Egyetemi Zenekar
PTE Nőikar (felkészítő tanár: Hoffner Tibor)
Vezényel: Kocsár Balázs

A második koncertről:
A Pannon Filharmonikusok tehetségtámogató programjának keretében több szálon is segíti a szárnyait bontogató és kirepülő hangszeres és énekes művésznövendékeit. A Kodály Központ nagyterme, mint egy biztonságot nyújtó fészek veszi körül az első alkalommal nagyszínpadra lépő zeneiskolásokat és a kirepülésre kész egyetemistákat. A Pécsi Tudományegyetem és a Pannon Filharmonikusok együttműködésének keretében a Művészeti Kar hangszeres hallgatói az egész tanév során gyakorlaton vehetnek részt a zenekari munkában, amelyért kreditet kapnak. A tavaszi vizsgaelőadások színpadra állítása a zenekar menedzsmentjének támogatásával valósul meg.

A Lírai hangok koncertre a PTE Opera címmel nyomtatott jegyek érvényesek.

A rendezvény hivatalos oldala: IDE kattintva elérhető!

JELENTKEZÉS A KONCERTEKRE (belépés után elérhető):