"Kommunikáció a fiatal generációkkal - A Z és az Y generáció megszólítása" konferencia

Kommunikáció a fiatal generációkkal

A "Z" és az "Y" generáció megszólítása

c. konferencia

A "Tudománykommunikáció a Z generációnak" projekt eredményei

TÁMOP-4.2.3-12/1/KONV-2012-0016

A konferencia célja

A rendezvény célja, hogy a Z és az Y generációról (16-24 évesek) két évig tartó kutatások alapján megszerzett ismereteket átadja az egyetemen frontvonalban dolgozók számára. A rendezvény áttekintést ad a fiatal generációk magatartásáról, életstílus csoportjairól, a kommunikációs szokásairól, az életre való készüléséről, a tudományokhoz való viszonyukról, a médiahasználati szokásairól. A konferencia ezen ismeretek továbbításával jelentősen hozzájárulhat a fiatal generáció jobb megismeréséhez, az egyetemen frontvonalban dolgozók mindennapi munkájának megkönnyítéséhez.

Regisztráció

A konferencián a részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Kérjük, hogy legkésőbb 2014. november 30-ig regisztráljon honlapunkon. A projekt honlapja: http://www.zgeneracio.hu/

Az esemény meghívója és a programok IDE kattintva letölthetőek.

2014. december 04. 09:00 - 12:00
Pécs, Zsolnay Vilmos u. 16., BTK Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék, E25-ös épület, 001. terem
Konferencia