Jövőkép és konfliktusok címmel megjelent tanulmánykötet bemutatója, sajtótájékoztató

Jövőkép és konfliktusok címmel megjelent a 2015 júliusában a PTE Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Karán rendezett II. Országos PR Akadémia előadásait tartalmazó tanulmánykötet.

A kötetben szereplő tanulmányok egy része a Public Relations  változó szerepének és eszközrendszerének tükrében mutatja be a PR jövőképét meghatározó szakmai trendeket, koncepciókat. A kötetben olvasható írások második köre arra világít rá, hogy milyen szerepe lehet a PR-nek a társadalmi konfliktusok kezelésében. A tanulmánykötet harmadik része a társadalmi felelősségvállalás problémájával foglalkozik. A könyvet Dr. Sós Péter János és Dr. Szécsi Gábor szerkesztette.

Az új könyvet sajtótájékoztató keretében mutatják be, amelyre tisztelettel meghívjuk Önt és munkatársait. A sajtótájékoztatón szó lesz emellett arról az egyedülálló szakmai programsorozatról is, amelynek keretében pécsi PR-szakemberek, nagyvállalatok, helyi önkormányzati cégek, PR-ügynökségek, újságíró-szerkesztőségek munkatársai, valamint egyetemi hallgatók ismerkedhetnek meg a PR tevékenység szempontjából fontos szakmai trendekkel, programokkal, illetve együttműködési lehetőségekkel.

A sajtótájékoztató résztvevői:

Lakatos Zsófia, a Magyar PR Szövetség elnöke

Dr. Sós Péter János, a Magyar PR Szövetség elnökségi tagja, a kötet szerkesztője és egyik szerzője

Dr. Szécsi Gábor, a Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Karának tanszékvezetője, a kötet szerkesztője és egyik szerzője

Dr. Zádori Iván, a Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Karának dékán-helyettese, a kötet egyik szerzője

Ferling József, a Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Karának címzetes egyetemi docense, a kötet egyik szerzője

2016. május 18. 15:00
PTE KPVK kari tárgyaló