IT Services Hungary informatikai labor ünnepélyes átadója

Tisztelettel meghívjuk Önt, vagy az Ön által vezetett médium képviselőjét a Pécsi Tudományegyetem (PTE) Műszaki és Informatikai Karán (MIK) kialakított, a támogató cég után ITSH informatikai labornak elnevezett új informatikai terem hivatalos átadó eseményére!

Az ITSH (IT Services Hungary) pécsi jelenlétének egyik legfontosabb oszlopát a Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Karával kialakított, kölcsönösen előnyös együttműködés jelenti. Az ITSH célja kezdettől az volt, hogy versenyképes, valódi tudás megszerzéséhez segítse hozzá a pécsi képzésben részt vevő fiatalokat, akik közül később egyre többen járulnak hozzá tudásukkal és munkájukkal az ITSH nemzetközi versenyképességéhez.

Az ITSH és Pécs, a pécsi egyetem közötti együttműködés most új fázisához érkezett: a cég „örökbe fogadta” az egyetem előadótermét, amelyet 5 millió forint értékű számítástechnikai eszközzel szerelt fel. Az ITSH pécsi kirendeltségének további bővítését tervezi, a közeljövő terveiről a sajtóesemény keretében ugyancsak beszámolnak a résztvevők.

Kérjük, részvételi szándékát jelezze az alábbi elérhetőségek bármelyikén!

Báthori Katalin - telefon: 1 279 7375, e-mail: katalin.bathori@t-systems.com

2015. május 12. 10:00
PTE MIK (Pécs, Boszorkány út 2., I. em. A102-es terem)
Kapcsolattartó neve:
Báthori Katalin