Felsőoktatás a 21. században - Hagyomány és innováció

2017. szeptember 20-án kezdődik az Antall József Tudásközpont pécsi irodájának őszi féléve egy három részes pódiumbeszélgetés-sorozat első alkalmával, amelynek meghívott vendégei Dr. Bódis József rektor úr és Takács Gyula EHÖK-elnök lesznek.

Felsőoktatás a 21. században - Hagyomány és innováció

Olyan kérdéseket vitatunk meg velük, mint hogy hol tart ma a magyar felsőoktatás, és ezen belül a Pécsi Tudományegyetem? Milyen aktuális kihívások határolják be egy vidéki egyetem mozgásterét, érdekérvényesítő képességeit? Milyen kitörési pontok segíthetik a pécsi felsőoktatást? Hogyan változott meg a hallgatói minőség a Z generáció tagjainak jelenlétével, és ez milyen kihívások elé állítja az intézményt a jövőben?

2017. szeptember 20. 18:00
Dél-dunántúli Regionális Könyvtár és Tudásközpont, Konferencia terem, földszint (Pécs, Universitas u. 2/A
Kapcsolattartó neve:
Molnár Balázs