Emlékkötet-bemutató Buday-Sántha Attila tiszteletére

Buday-Sántha Attila tiszteletére emlékkötet jelent meg a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar kiadásában, a PTE-KTK Regionális Politika és Gazdaságtan Doktori Iskola gondozásában. Minden kedves érdeklődőt sok szeretettel várunk a könyv bemutatójára 2017. május 26-án 14:00-kor a Közgazdaságtudományi Karon!

A kötettel volt tanítványok tisztelegnek a Professzor Úr emléke és munkássága előtt a Regionális fejlesztés, a Turizmus és vidékfejlesztés, a Területi és ágazati versenyképesség, valamint a Regionális igazgatás és politika témaköreiben készült írásaikkal.

A „Tanítványaimban élek tovább – Emlékkötet Buday-Sántha Attila tiszteletére” című kötet letölthető ITT

Emlékkötet Buday-Sántha Attila tiszteletére

Program (moderátor: Dr. Varga Attila, a Doktori Iskola vezetője):

1. Dékáni köszöntő (Dr. Schepp Zoltán)

2. A kötet születésének körülményei (Komlósi Éva, Erdős Katalin)

3. Kortársak és kollégák hozzászólásai (Dr. Kerekes Sándor, Pálné dr. Kovács Ilona, Dr. Rechnitzer János, Dr. Szlávik János – felkérés alatt)

A rendezvényt szerény fogadás követi, így kérjük, részvételi szándékát 2017.05.22-ig jelezze a herberta@ktk.pte.hu címen.

2017. május 26. 14:00
Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudomány Kar (H-7622, Pécs Rákóczi út 80.)
Tudomány