Dél-Dunántúli Regionális Onkológiai Centrum kialakítása Pécsett

Tisztelettel meghívjuk és várjuk a „Janus Pannonius Program - Dél-Dunántúli Regionális Onkológiai Centrum kialakítása Pécsett" című, TIOP-2.2.6-12/1A-2013-0001 azonosítószámú projekt keretében beszerzett, a Dél-Dunántúl daganatos betegeinek korszerű, sugárterápiás alapellátását biztosító lineáris gyorsító sajtónyilvános bemutatására.

A berendezés megérkezését és összeszerelését több lépcsőben tekinthetik meg:
2015. szeptember 26-án, szombaton 13:30-14:00 között: fotózási lehetőség a lineáris gyorsító megérkezésekor a lerakodásról, szétdobozolásról.
2015. szeptember 27-én, vasárnap 13:30-14:00 között: fotózási lehetőség a berendezés fődarabjainak összeszerelése közben.
2015. október 1-jén, csütörtökön 10:00-kor: a berendezés bemutatója

Köszöntőt mond és a lineáris gyorsítót bemutatja:
Dr. Mangel László, Klinikai Központ Onkoterápiás Intézet, intézetigazgató.
Prof. Dr. Kollár Lajos, orvosszakmai vezető

A fenti események helyszíne: Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Onkoterápiás Intézet (Pécs, Édesanyák útja 17.)
Parkolási lehetőség október 1-jén: a klinika udvarának keleti részén található kavicsos fizető parkolóban, az esemény vendégeinek ingyenesen fenntartott helyeken. (Kérjük, a parkolóban lévő őr részére jelezzék, hogy az eseményre érkeztek).

Interjúkészítésre, valamint a projekttel és orvosszakmai témákkal kapcsolatos kérdések feltételére kizárólag az 1-jei rendezvényen lesz lehetőség.

Tisztelettel kérjük, részvételi szándékát legkésőbb szeptember 25-ig, illetve a sajtórendezvény kapcsán szeptember 30-ig jelezze az info@ferling.hu címen vagy a 72/512-370-es telefonszámon.

2015. szeptember 26. 13:30 - 2015. október 01. 10:00
Kapcsolattartó neve: