BORkultúra SzabadEGYETEM: az Év borászai Szekszárdról!

Az Év Borászai Szekszárdról - Dúzsi Tamás, Vida Péter, Takler Ferenc, Vesztergombi Ferenc - személyesen mutatják be az általuk kiválasztott 3-3 borfajtát október 21-én.

A szekszárdi BORkultúra SzabadEGYETEM előadása. Házigazda: Dr. Horváth Béla egyetemi tanár, a PTE KPVK dékánja. A program során 12 bor kerül a poharakba a Szekszárdi Borvidék eddigi Év Borászaitól, akik személyesen mutatják be az általuk kiválasztott 3-3 borfajtát.

Kérjük, hogy a bor.egyetem@igyk.pte.hu címre szíveskedjen részvételi szándékáról visszajelzést küldeni 2015.10.18. vasárnap 24 óráig.

Amennyiben több főt regisztrálnak, akkor kérjük a társaság tagjainak nevét is feltüntetni! Akik nem regisztrálnak, csak a szabad kapacitások erejéig tudjuk fogadni!

Részvételi díj: Hallgatók számára: 2.200,- Ft;
Belső tagok (egyetemi oktatók, dolgozók) számára: 2.200,- Ft;
Külső tagok számára: 3.800,- Ft;

Részletes információ »

2015. október 21. 18:00
PTE Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Kar (Szekszárd, Rákóczi utca 1.)
Kapcsolattartó neve:
Egléné Fekete Zsuzsanna