Az ETK hallgatóinak karácsonyi műsora

A Egészségtudományi Karon hagyomány, hogy hallgatóink előadásaikkal színesítik a kar kiemelt rendezvényeit, legyen az tánc, vagy énekes produkció. Az ETK fontosnak tartja a tehetséges hallgatóinak felkarolását, hisz az életre szóló hivatások oktatása mellett fontos az önkifejezés támogatása, legyen az sport, zene, színház- vagy képzőművészet.

ETK karácsonyi műsor 2016

Örömteli, hogy egyre több hallgató vállal szereplést nemcsak kari rendezvényeken, hanem tehetségkutató programokon is: Jáger Kinga karunk radiográfus hallgatója az idei X faktor döntőse, a Pí Therapy zenekar (Kollarics Attila és Végh Balázs hallgatók) a Soundcheck Tehetségkutató döntősei. A Janus Egyetemi Színház és a Táncoló Egyetem társulatának is aktív tagjai a kar hallgatói.

Az idei évben a kar hallgatói karácsonyi műsorral szeretnének hozzájárulni az ünnepi készülődés hangulatához. A közel egy órás műsorban a kar tehetséges magyar és angol programban résztvevő hallgatói mutatkoznak be. A programot színesíti Kovácsné Bobály Viktória a Fizioterápiás és Sporttudományi Intézet szakoktató kollégája által vezetett táncegyüttes, a Relevé növendékeinek bemutatója is.

A programra szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt a szervezők!

2016. december 16. 17:00
Pécs Árkád Bevásárlóközpont (7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky u. 11/1)
Kapcsolattartó neve:
Goldbach Julianna