A 20 éves a Művészeti Kar ünnepi koncertje

Szertettel meghívjuk Önöket a 20 éves a Művészeti Kar következő rendezvényére a Kodály Központba 2016. május 14-én 18 órára.

Műsoron:

Maurice Ravel: Bolero (két zongorás változat) - előadják dr. Fodor Gabriella egy. adj. és Körtesi András zongoraművész, óraadó tanárunk.

Carl Orff: Carmina Burana (két zongora + ütőhangszerek, szólisták, kórus)

Előadja: Farkas Alexandra (szoprán), Szegedi Benjamin (tenor) jelenlegi hallgatóink, Bognár Szabolcs (bariton) volt hallgatónk és jelenlegi óraadónk.

Balásy Szabolcs, Horváth Krisztián (zongora) volt hallgatóink és jelenlegi óraadók.

Az ütőhangszeres tanszak hallgatói és tanárai

A Pécsi Egyetemi Kórus, (karigazgató Kertész Attila c. egyetemi docens, Lakner Tamás),  a Bartók Béla Leánykar (karigazgató  Rózsa Bernadett, doktorandusz óraadó tanár) és a Bartók Béla Férfikar

Vezényel: Lakner Tamás, Liszt-díjas

Jegyárak: