12. Iványi Miklós Nemzetközi PhD-DLA Szimpózium

A PTE Műszaki és Informatikai Kara és a Breuer Marcell Doktori Iskola 2016. november 3-4. között rendezi meg a „12. Iványi Miklós Nemzetközi PhD-DLA Szimpóziumot”.

12. Iványi Miklós Nemzetközi PhD-DLA Szimpózium

A PhD-DLA Szimpózium egy olyan fórumot biztosít a mérnök PhD és az építész DLA hallgatók számára, ahol bemutathatják munkájuk előmenetelét, lehetőséget ad a folyamatban lévő PhD és DLA tanulmányok eredményének megvitatására a későbbi szakmai tevékenység támogatása céljából.

A Szimpózium alkalmat ad arra, hogy a PhD és DLA hallgatók nemzetközi kapcsolati kiszélesedjenek, összehasonlítja az egyes országok PhD és DLA képzéseit. Különös értéket ad a rendezvénynek a nagyszámú külföldi és hazai professzorok részvétele az előadásokat követő vitákban, értékelő, elemző munkamegbeszéléseken.

További információk: https://phdsymp.mik.pte.hu/

2016. november 03. 08:00 - 2016. november 04. 14:00
MIK (7624 Pécs, Boszorkány u. 2.)
Kapcsolattartó neve:
Prof. IVÁNYI Péter, PhD.